אביזרי תפירה הם כלים קטנים שנועדו להפוך את התפירה לפשוטה יותר. אמנם אלה עשויים להיראות חסרי משמעות, אך הם נכס שלא יסולא בפז בעת ביצוע כל פרויקט תפירה!

מושגים אלה כוללים גם פריטים חיוניים הדרושים לתפירה ידנית וגם כמה כלים מיוחדים המשמשים בטכניקות יצירתיות יותר, וניתן לרכוש אותם בחנויות מלאכה או באינטרנט.

מהם אביזרי התפירה?

אביזרי תפירה הם כלים קטנים שנועדו להפוך את פרויקטי התפירה לפשוטים יותר. אלה עשויים לכלול מספריים, סיכות, עטים וחוט.

הקפד להשקיע באחד בעת תחילת התפירה! הם בדרך כלל זולים ומותאמים במיוחד כדי לענות על הצרכים האישיים שלך. גאדג ' טים כאלה יחסוך זמן ותסכול בעת לימוד מלאכה חדשה!

פריטים אלה צריכים להוות את הליבה של ערכת הכלים של כל ביוב: מספריים, מחטים, סיכות, חוט ואצבעונים.

כלים אחרים הדרושים לתפירת גוף כוללים חותך סיבובי ומחצלת לחיתוך קווים ישרים על בד. חיוני גם הוא סרט מדידה עם סנטימטרים בצד אחד וסנטימטרים / מילימטרים בצד השני; זה עוזר לבצע מדידות מדויקות לדפוסים.

מהם ציוד תפירה בסיסי?

ברגע שתתחיל לתפור, חיוני שתהיה לך גישה לכל הכלים והאביזרים המתאימים-אלה יהפכו את החוויה להרבה יותר פשוטה ומהירה!

בתור התחלה, אתה צריך זוג מספריים חדים ונוחים שיכולים לחתוך שכבות בד מרובות מבלי להתפורר או לתפוס.

תוספת הכרחית ערכת התפירה שלך צריך להיות המרטש התפר. השימושים הרבים שלו כוללים חילוץ תפרים מבלי לפגוע בבד, פתיחת חורי כפתורים תפורים וחילוץ כפתורים או הצמדות שנתקעו במקומות לא הולמים.

כלי מעקב חיוניים גם בכל הנוגע למעקב אחר דפוסים או סימון עיצובים על בדים או חומרים מעוצבים מראש. אתה יכול להשתמש בגלגל גיר או בגיר חייט לקווים עבים, בעוד שטושים מסיסים במים עובדים נהדר עבור דקים יותר.

מה הציוד הכי חיוני בתפירה?

ישנם אינספור אביזרים וגאדג ' טים שהופכים את התפירה ליעילה יותר, אך מעטים נבחרים בולטים כחובה אם ברצונך למקסם את זמנך בתפירה ולהפיק תוצאות מעולות.

אחד מכלי התפירה השימושיים ביותר הוא מד תפר, המודד במדויק מכפלות וקצבאות תפר. בנוסף, זה יכול לעזור להפוך מעטפת צד ימין החוצה כך זה נראה מושלם על שלך סיים בגד!

כלי חיוני כדי לחסוך לך זמן בזמן תפירה הוא מגנטי פין מחזיק, אשר שומר כל שלך סיכות מאורגנים באחד נוח ספוט ומונע מהם מתגלגל על הרצפה או ללכת לאיבוד! כל חובב תפירה ימצא את זה הכרחי ושווה את תג המחיר הקטן.

מה יש בערכת תפירה טיפוסית?

ערכת תפירה כוללת בדרך כלל אביזרי תפירה חיוניים, בהתאם לפרויקט העומד על הפרק ותתארגן בהתאם.

אם אתה קונה ערכת תפירה לילדך, ישנן אפשרויות שונות העומדות לרשותך. דוגמא אחת היא ערכת תפירת תיק ילקוט זה מסוחר & מילס אשר מגיע עם כל מה שצריך (דפוס וחומרה) לתפור תיק ילקוט מסוגנן!

ערכת תפירה צריכה לכלול כלים ואביזרים שונים. משחילי מחט יכולים להיות נכס הכרחי בסוגים רבים של תפירה, וחוסכים זמן וטרחה בעת השחלת מחטים.

פרטים נוספים בלינק המצורף: http://sovina.co.il/